PROJEKTOWANIE WNĘTRZ I WYKOŃCZENIE

IDAFO proponuje kompleksowe projektowanie wnętrz i wykończenie pod klucz. Architekt wnętrz zadba o proces, w którym zawiera się: aranżacja wnętrz, zamawianie materiałów, nadzór autorski, wykończenia wnętrz… jednym słowem wszystko. Całość procesu podzielona jest na etapy. Przekazujesz nam klucze do swojego pustego wnętrza, a odbierasz wykończone mieszkanie wg uzgodnionego projektu wnętrz i budżetu. Jedyne co Ci pozostaje, to przewieźć swoje koszule i sukienki. No chyba, że zamawiasz tylko projektowanie wnętrz. Twój projekt będzie ergonomiczny i praktyczny, a skoro ładny jest kwestią subiektywną, zrobimy tak, żeby podobał się przede wszystkim Tobie. Nie sugeruj się więc tym co widzisz w zakładce projekty, bo Twój projekt wnętrz będzie na pewno inny…niż wszystkie inne. Poszukaj inspiracji np. na Pinterest, a my wybierzemy, połączymy, dodamy od siebie i stworzymy Twoje wymarzone wnętrze.

Izabela Dombrowska stworzyła IDAFO projektowanie wnętrz i wykończenie pod klucz, aby połączyć funkcjonalność z pięknem. Kończąc studia prawnicze, a następnie pracując jako project manager w branży nieruchomości, nauczyła się świetnej organizacji. Nadzorując projekty budownictwa komercyjnego i mieszkaniowego w Polsce i za granicą, wybrała najlepsze procesy, aby następnie zaadaptować je w IDAFO. Mieszkając jeszcze za granicą rozpoczęła studia z zakresu architektury wnętrz, bo pasja była silniejsza. Po powrocie zdecydowała, że będzie praktycznym architektem wnętrz, który w jednej ręce trzyma kalkulator, drugą zaś tworzy przestrzeń. Pracuje z zespołem specjalistów, którzy dbają o detale i wszyscy zgodnie twierdzą, że „u nas wszystko się da”. Chcesz się przekonać? Napisz do nas.

Idafo projektowanie wnętrz Kraków

NASZE MOCNE STRONY

92

Czas

Spotykasz się z nami 3 razy po godzinie. Jeśli powiemy, że projektowanie wnętrz zajmie nam 2 tyg., a wykończenie wnętrz 6 tyg., to możesz zacząć pakować swoje rzeczy. Szanujemy Twój i swój czas.

10

Budżet

Nie musisz mówić ile chciałbyś przeznaczyć na wykończenie wnętrz, ale tak będzie nam łatwiej rozplanować projektowanie wnętrz Twojego mieszkania. Dostaniesz szczegółowy kosztorys i będziesz wiedział, ile kosztuje umywalka, a ile jej zamontowanie.

69

Jakość

Interesuje nas tak samo cała aranżacja wnętrz, jak i każdy detal, co potwierdzają nasze projekty wnętrz i nasi klienci. A jeśli potrzebujesz sam się przekonać, to zapraszamy z wizytą na budowę.